Klienti raksta:

Ilze 24.05.2024. 


Labdien! Paldies par skaisto veļiņu, viss der kā uzliets. Klāt pievienotā kartiņa ir vienreizēji mīļi. Pallldies!

Olga 12.05.2023

Огромное спасибо за заказ! Белье просто супер - красивое, приятное к телу. Мало где могла купить на большую грудь белье из хлопка, да еще и без косточек!

Ineta 11.05.2023

Labdien. Esmu sajūsmā par Jūsu attieksmi pret klientu. Pasūtījums pienāca jau nākamajā dienā( dzīvoju lauku reğionā), iepakots kastītè ar novēlējumu, rozā zīdpapīrā ar logo virsū, apakšveļa skaisti salikta un ielikta vēl konfektīte! It kā sīkums, bet cik mīļi!  Un apakšveļa der kā uzlieta! Nu vienkārši super!

Agrita 24.06.2023

Labdien! Pasūtījumu saņēmu, viss der lieliski. Jauku dienu! 

Ilze 

Sveika. Liels paldies par ātru piegādi un izcilu preci. Apakšveļa satriecoša, pieguļ augumam, satur formas... ikvienas sievietes sapnis, it īpaši, ja to spēj novērtēt arī vīrs. Paldies

klients X

Paldies! Preci saņēmu, tā ir ļoti laba! Esmu pateicīga par tik akurāti, skaisti iesaiņotu preci! Paldies, Jums!


Kristīne 04.10.2023

Nu man ļoti patika pirkums, noformējums ļoti iedvesmojošs, kartiņa ar komplimentu, koņčiņa, viss ietīts smalkā čaukstošā papīrā ar skaistu uzlīmīti, paldies viss derēja, kā uzliets, iegriezīšos vēl...

Jelena 23.02.2024

Здравствуйте! Я примерила бельё ещё раз и в принципе всё подошло,  я поместилась)))) так что не буду возвращать,  в следующий раз куплю правильный номер. Бельё очень удобное, давно такого не встречала. Спасибо вам огромное за удачные модели! Вставка под грудь это именно то, чего не хватало!!! Желаю вам удачного бизнеса и процветания.

Елена.

Aliftina 29.02.2024 

Paldies par ātru piegādi un, bez šaubām, par preci- klasisks piegriezums, nekā lieka, kokvilna, kvalitatīvs šuvums, pieņemama cena. Tāda veļa noteikti ir augsts konkurents! Veiksmi un panākumus!

Алла facebook . 09.02.2024.

Спасибо,получила свой заказ в Эстонию за 2 дня.Качество отличное,цены приятные,размеры подошли.Буду заказывать ещё 🌹

Gunta . facebook 9 апр 2024 г

Saņēmu pasūtīto veļas komplektu ❤️ Neko tik skaisti iesaiņotu vēl nebiju saņēmusi! Un tā konfekte🤗❤️,tik mīļi un personiski! Paldies!

Lorita 22 фев 2024 г., 22:36

Sveiki! Vakardien veicu pasūtījumu un pasūtīju bez stīpiņu krūšturi.  Esmu ĻOTI APMIERINĀTA 😍 jau šodien saņēmu pasūtījumu un der ideāli. Sirsnīgs paldies par kvalitatīvu un ātru apkalpošanu. Lai veicas arī turpmāk! ☺️😍Inga  23.05.2023, 11:20Labdien! Saņēmu savu pasūtījumu, paldies! Sūtīšu noteikti vēl!Aļona 13.05.2022, 16:54Добрый день. Спасибо за быструю доставку. Очень красиво 🥰Спасибо за вкусняшку. Хорошего дня 🌞Sveiki!☀️Izmēģināšanas pēc pasūtīju vienu krūšturi, jo domāju, ka varbūt beidzot šis būs mans īstais. Esmu mēģinājusi daudzu ražotāju piedāvājumu, bet neviens neatbilda manai krūšu formai un izmēram, kas pēc diviem bērniem ir izmainījies. Arī mērot veikalā uz vietas, bija sajūta, ka neviens krūšturis nav domāts man. Bet vmlingerie krūšturis ir super. Un pusporolona krūšturiem apraksts, ka krūtis pieliecoties nekrīt ārā, ir patiess. Dzīvojoties ar bērniem, tā bija liela problēma.Noteikti pie jums pasūtīšu vēl.
P.S. un ļoti ātra piegāde. 😊

Liels paldies un jauku dienu vēlot, Egija


 Labdien, saņēmu pasūtījumu. Paldies par pārsteigumu, noformējums  vienkārši fantastisks, produkcija ideāla. Novēlu Jums viesiem šo ideju turpināt un esmu jūsu klients kā arī reklāma."

Ar cieņu, Mudīte.


Ооочень нравится Ваша продукция!!! Всё бы скупила

Екатерина 

Atsauksme no Facebook : https://www.facebook.com/SIAJURIA 


Esmu ļoti apmierināta ar preci. Un tik elegants iesaiņojums un vēl saldais pārsteigums 😊Brīnišķīgi !

Iveta 

Atsauksme no Facebook : https://www.facebook.com/SIAJURIA

Esmu ļoti apmierināta ar iegādāto! Rūpīgs izpildījums, ātra piegāde un jauki pārsteigumi, saņemot preci. 👍🌹
Inga 

Atsauksme no Facebook : https://www.facebook.com/SIAJURIA


Ja,loti apmierina

Judite 

Atsauksme no Facebook : https://www.facebook.com/SIAJURIA

Super krasiva"🥰


Paldies! Sañēmu!

Patiess prieks par ātro piegādi!
Patīkams pārsteigums par jauko noformējumu un pats komplektiņš debišķīgs!
Paldies par šodienas jauko pārsteigumu!

Ar cieņu, Sigita

Atsauksmes

Šeit Jūs varat atstāt savas atsauksmes par pirkumu.Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.