Lietošanas noteikumi

Distances līgums

Šajā Interneta veikalā piedāvāto preču pārdevējs SIA "Juria" 42103020431 juridiskā adrese: Strazdu 5, LV- 3405, Liepāja, Latvija no vienas puses, turpmāk saukts Pārdevējs, un persona, kas veic pasūtījumu, turpmāk saukta Pircējs, no otras puses, noslēdz šādu Līgumu:

Pārdevējs apņemas pārdot un piegādāt Pircējam preces, atbilstoši Pircēja pasūtījumam.

Datu apstrāde

Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar LR likumdošanas prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi.

Piegādes un samaksas kārtība

Pircējs veic preču pasūtīšanu caur šo mājas lapu, norādot pasūtāmo preču veidu un daudzumu. Pircējam ir iespēja veikt apmaksu par preci lietojot Interneta veikalā iestrādātos maksājuma rīkus, maksājums kartes vai apmaksājot pārdevēja sagatavoto un Pircējam pa e-pastu nosūtīto pasūtījumam atbilstošo rēķinu. Rēķins tiek sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta. Pēc pasūtījuma veiksmīgas apmaksas klients saņem apstiprinājuma e-pastu.

Pārdevējs nodrošina preču piegādi 3 darba dienu laikā ( Latvijas teritorijā), kopš ir saņemta apmaksa par preci, piegādes laiku saskaņojot ar Pircēju.

Saņemšana veikalā - Tilta iela 32, Rīga LV-1005, ir bezmaksas.

Omniva - 3 € Piegāde Latvijā.  Lietuvā un Igaunijā - 6 

DPD paku bode - 3,5 €  Piegāde Latvijā.  Lietuvā un Igaunijā - 6

UNISEND pakomāts - 2,5  € Piegāde Latvijā.  Lietuvā un Igaunijā - 3 €


Piegāde citās Eiropas valstīs - 10 €

Piegādes veidu klients izvēlas noformējot pasūtījumu.

Preču atgriešana


Pircējam ir tiesības atteikties no preces 14 kalendāro dienu laikā no Preces saņemšanas brīža, nosūtot Pārdevējam par to atteikuma vēstuli uz uzņēmuma e-pasta adresi [email protected].

Atteikuma vēstules veidlapu Pārdevējs nosūta Pircējam pa e-pastu pēc Pircēja pieprasījuma vai Pircējs var aizpildīt zemāk atgriešanas formu norādot pasūtījuma numuru, atgriešanas iemeslu. Ja pircējs vēlas atgriest daļēji pasūtījumu, lūdzu, rakstiski miniet preces nosaukumu, izmēru kuru vēlaties atgriest.

Preci atgriezt pēc adreses:

Tilta iela 32, Rīga LV-1005, Latvija

Vai nosūtūt atpakaļ uz pakomātu no kura tika saņemta prece  par to iepriekš informējot Pārdevēju.


Pircēja pienākums ir 7 dienu laikā pēc atteikuma vēstules nosūtīšanas atdot preci Pārdevējam. Visus izdevumus, kas radīsies saistībā ar preces nosūtīšanu atpakaļ Pārdevējam, sedz Pircējs. Naudu Pircējam par atgriezto preci, Pārdevējs pārskaita Pircējam uz bankas kontu, no kura veikts pirkums ne vēlāk kā 2 dienu laikā pēc preces saņemšanas, ja prece atgriezta bez bojājumiem, lietojuma pazīmēm, stāvoklī kāds tas bijis nosūtīšanas brīdī Pircējam.


Prece nedrīkst būt valkāta vai izmantota jebkurā citā veidā. Prece nedrīkst būt bojāta vai zaudējusi savu pirmreizējo izskatu.

  • Precei jābūt savā oriģinālajā iepakojumā un iepriekšējā izskatā.
  • Pie preces jābūt visas etiķetes, tās nedrīkst būt nogrieztas, noplēstas utt.


Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā". Pārdevējs patur tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir bojāta, lietošanas laikā nevērīgi izturoties pret preci vai neievērojot instrukcijas norādījumus, ja ir nozaudēts preces oriģinālais iepakojums vai ja tās iepakojums ir būtiski bojāts.


Preču apmaiņa

Iegādāto preci var apmainīt pret identisko tikai citā izmērā vai krāsā, ja precei ir saglabātas oriģinālās etiķetes un iepakojums. Preces apmaiņa var tikt veikta veikalā, Rīga Tilta iela 32, iepriekš brīdinot par vēlamo preču apmaiņu vai atsūtot preci atpakaļ izmantojot pakomātus, sedzot sūtīšanas izdevumus, ne vēlāk kā 14 kalendārās dienas pēc preces saņemšanas.  Ja apmaiņa nav iespējama uzreiz, pārdevējam ir tiesības apmaiņu veikt 7 darba dienu laikā.

Pirms apmaiņu veikšanas sazinies ar mums /kontakti/


Strīdu risināšanas noteikumi

Strīdi par saistību izpildi tiek risināti sarunu ceļā. PIRCĒJIEM, kuri uzskatāmi par patērētājiem normatīvo aktu izpratnē ir tiesības izmantot normatīvajos aktos noteiktā kārtībā alternatīvo strīdu risināšanas iespējas, iesniedzot PĀRDEVĒJAM rakstveida iesniegumu par ārpustiesas strīda risināšanu, norādot:

1. Vārdu, uzvārdu, kontaktinformāciju;
2. Iesnieguma iesniegšanas datumu
3. Strīda būtību, prasījumus un to pamatojumu.
Informācija par ārpustiesas strīdu risināšanas iespējām un ārpustiesas strīdu risinātājiem:


Pirms pasūtījuma pārbaudiet savu izmēru

Aicinām Jūs pirms pasūtījuma pārbaudīt savu izmēru šeit


Tas Jums dos iespēju izvairīties no laikietilpīgās preču atgriešanas procedūras, kļūdas gadījumā.

Lūdzam Jūs atcerēties, ka katras sievietes figūra ir unikāla un ne vienmēr viena un tā paša izmēra apakšveļas modelis, ideāli derēs vienai un tai pašai sievietei.

ATGRIEŠANAS FORMA

Norādiet pasūtījuma numuru

Atgriešanas iemeslu

Veidu kā atgriezt preci - caur pakomātu vai fiziski veikalā
Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.