Preču atgriešanaPircējam ir tiesības mainīt vai atteikties no preces 14 kalendāro dienu laikā no Preces saņemšanas brīža, nosūtot Pārdevējam par to atteikuma vēstuli uz uzņēmuma e-pasta adresi [email protected].

Piegādes izmaksas netiek atmaksātas.

Atteikuma vēstules veidlapu Pārdevējs nosūta Pircējam pa e-pastu pēc Pircēja pieprasījuma vai Pircējs var aizpildīt zemāk atgriešanas formu norādot pasūtījuma numuru, atgriešanas iemeslu. Ja pircējs vēlas atgriezt daļēji pasūtījumu, lūdzu, rakstiski miniet preces nosaukumu, izmēru kuru vēlaties atgriezt.

Preci atgriezt pēc adreses:

Tilta iela 32, Rīga LV-1005, Latvija

Vai nosūtīt atpakaļ uz pakomātu no kura tika saņemta prece  par to iepriekš informējot Pārdevēju.


Pircēja pienākums ir 7 dienu laikā pēc atteikuma vēstules nosūtīšanas atdot preci Pārdevējam. Visus izdevumus, kas radīsies saistībā ar preces nosūtīšanu atpakaļ Pārdevējam, sedz Pircējs. Naudu Pircējam par atgriezto preci, Pārdevējs pārskaita Pircējam uz bankas kontu, no kura veikts pirkums ne vēlāk kā 2 dienu laikā pēc preces saņemšanas, ja prece atgriezta bez bojājumiem, lietojuma pazīmēm, stāvoklī kāds tas bijis nosūtīšanas brīdī Pircējam.


Prece nedrīkst būt valkāta vai izmantota jebkurā citā veidā. Prece nedrīkst būt bojāta vai zaudējusi savu pirmreizējo izskatu.

  • Precei jābūt savā oriģinālajā iepakojumā un iepriekšējā izskatā.
  • Pie preces jābūt visas etiķetes, tās nedrīkst būt nogrieztas, noplēstas utt.


Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā". Pārdevējs patur tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir bojāta, lietošanas laikā nevērīgi izturoties pret preci vai neievērojot instrukcijas norādījumus, ja ir nozaudēts preces oriģinālais iepakojums vai ja tās iepakojums ir būtiski bojāts.


Preču apmaiņa

Iegādāto preci var apmainīt pret identisko tikai citā izmērā vai krāsā, ja precei ir saglabātas oriģinālās etiķetes un iepakojums. Preces apmaiņa var tikt veikta veikalā, Rīga Tilta iela 32, iepriekš brīdinot par vēlamo preču apmaiņu vai atsūtot preci atpakaļ izmantojot pakomātus, sedzot sūtīšanas izdevumus, ne vēlāk kā 14 kalendārās dienas pēc preces saņemšanas.  Ja apmaiņa nav iespējama uzreiz, pārdevējam ir tiesības apmaiņu veikt 7 darba dienu laikā.

Pirms apmaiņu veikšanas sazinies ar mums /kontakti/


Strīdu risināšanas noteikumi

Strīdi par saistību izpildi tiek risināti sarunu ceļā. PIRCĒJIEM, kuri uzskatāmi par patērētājiem normatīvo aktu izpratnē ir tiesības izmantot normatīvajos aktos noteiktā kārtībā alternatīvo strīdu risināšanas iespējas, iesniedzot PĀRDEVĒJAM rakstveida iesniegumu par ārpus tiesas strīda risināšanu, norādot:

1. Vārdu, uzvārdu, kontaktinformāciju;
2. Iesnieguma iesniegšanas datumu
3. Strīda būtību, prasījumus un to pamatojumu.
Informācija par ārpus tiesas strīdu risināšanas iespējām un ārpus tiesas strīdu risinātājiem:


Pirms pasūtījuma pārbaudiet savu izmēru 

Aicinām Jūs pirms pasūtījuma pārbaudīt savu izmēru šeit izmēru tabula


Tas jums dos iespēju izvairīties no laikietilpīgās preču atgriešanas procedūras, kļūdas gadījumā.

Lūdzam Jūs atcerēties, ka katras sievietes figūra ir unikāla un ne vienmēr viena un tā paša izmēra apakšveļas modelis, ideāli derēs vienai un tai pašai sievietei. 


ATGRIEŠANAS FORMA

Norādiet pasūtījuma numuru

Atgriešanas iemeslu

Veidu kā atgriezisiet preci-caur pakomātu vai fiziski veikalā